Sina de ghidaj pentru automatizare usa garaj Nice SPYRAIL321, 3.2 m

În stoc
SKU
SPY-76088
523,13 RON
  • Tip: 3.2 m (profil unic)
  • Lungime ghidaj montat: 3.270 mm
  • Cursa utila: 2.710 mm
  • Greutate: 7.5 Kg
  • Dimensiuni ambalaj: 3.230 x 110 x 50 mm
Detalii

Sina de ghidaj pentru automatizare usa garaj Nice SPYRAIL321, 3.2 m

Marcă: Nice. Cod producător: SPYRAIL321.

Specificații tehnice

Tip3.2 m (profil unic)
Lungime ghidaj montat3.270 mm
Cursa utila2.710 mm
Greutate7.5 Kg
Dimensiuni ambalaj3.230 x 110 x 50 mm
Dimensiuni ambalaj accesorii400 x 400 x 90 mm
Specificații
Specificații
Marcă Nice
Cod producător SPYRAIL321
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Sina de ghidaj pentru automatizare usa garaj Nice SPYRAIL321, 3.2 m

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate