Sursa de alimentare pe sina DIN MeanWell HDR-150-12, 12V, 135.6 W, 11.3 A

În stoc
SKU
SPY-78684
149,99 RON
  • Tensiune DC: 12 V
  • Curent nominal: 11.3 A
  • Putere nominala: 135.6 W
  • Reglare tensiune: 10.8 - 13.8 V
  • Domeniu de tensiune: 85 - 264 VAC, 120 - 370 VDC
Detalii

Sursa de alimentare pe sina DIN MeanWell HDR-150-12, 12V, 135.6 W, 11.3 A

Marcă: MeanWell. Cod producător: HDR-150-12.

Specificații tehnice

Tensiune DC12 V
Curent nominal11.3 A
Putere nominala135.6 W
Reglare tensiune10.8 - 13.8 V
Domeniu de tensiune85 - 264 VAC, 120 - 370 VDC
Frecventa47 - 63 Hz
Eficienta89%
Curent AC>3/115 VAC, >1.6/230 VAC
Protectie suprasarcina105 - 135% putere nominala de iesire, recuperare automata dupa eliminarea conditiei de defectiune
Protectiesupratensiune (14.2 - 16.2 V), supraincalzire, scurtcircuit
Montajsina DIN TS-35 / 7,5 sau 15 montabila
Temperatura de functionare-30°C - 70°C
Umiditate20 - 90% RH fara condens
Dimensiune105 × 90 × 54.5 mm
Greutate310 g
Specificații
Specificații
Marcă MeanWell
Cod producător HDR-150-12
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Sursa de alimentare pe sina DIN MeanWell HDR-150-12, 12V, 135.6 W, 11.3 A

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate