Sursa de alimentare profesionala ZTU1203B-04F, 100 - 240 VAC, 1.5A la 250V

În stoc
SKU
SPY-48813
124,05 RON
  • Tensiune intrare: 100 - 240 VAC
  • Voltaj ieisre: 12.0 - 14.0 VDC ajustabil
  • Curent iesire: 3.0 A
  • Numar canale: 4
  • Curent alimentare: 0.8 Amp
Detalii

Sursa de alimentare profesionala ZTU1203B-04F, 100 - 240 VAC, 1.5A la 250V

Marcă: OEM. Cod producător: ZTU1203B-04F.

Specificații tehnice

Tensiune intrare100 - 240 VAC
Voltaj ieisre12.0 - 14.0 VDC ajustabil
Curent iesire3.0 A
Numar canale4
Curent alimentare0.8 Amp
Siguranta iesire1.5A 250V
Baterie recomandata12V, 7Ah
ProtectiiOVP, OCP, SCP, OLP, ODP
CaracteristicăAvartizare tip LED
Temperatura de functionarede la -20 pana la +45 grade Celsius
Specificații
Specificații
Marcă OEM
Cod producător ZTU1203B-04F
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Sursa de alimentare profesionala ZTU1203B-04F, 100 - 240 VAC, 1.5A la 250V

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate