Sursa de tensiune 27.6 V DC/1.8A Pulsar PSB-502418, carcasa metalica

În stoc
SKU
SPY-40288
151,46 RON
  • Tensiune de alimentare: 176 - 264 V AC
  • Consum: 0.6 A @ 230 VAC max
  • Putere alimentare: 50 W max
  • Eficienta: 77%
  • Tensiune de iesire: 27.6 V DC/1.8 A
Detalii

Sursa de tensiune 27.6 V DC/1.8A Pulsar PSB-502418, carcasa metalica

Marcă: Pulsar Efractie. Cod producător: PSB-502418.

Specificații tehnice

Tensiune de alimentare176 - 264 V AC
Consum0.6 A @ 230 VAC max
Putere alimentare50 W max
Eficienta77%
Tensiune de iesire27.6 V DC/1.8 A
Incarcare baterie0.3 A max
Protectie la scurt-circuit SCPelectronica, recuperare automata
Protectie suprasarcina OLP105% - 150% din sursa de alimentare, recuperare automata
Protectie suprasarcina baterie OLPsiguranta polimer PTC
Protectie supratensiune OVP> 32 V, recuperare automata
Protectie supradescarcare UVPU < 19 V (±m;5%) - deconectare baterie
Indicator LEDprezenta AC, DC
Temperatura de functionareintre -10°C si +40°C
Umiditate20% - 90% fara condens
Dimensiuni159 x 97 x 42 mm
Greutate0.5 kg
Specificații
Specificații
Marcă Pulsar Efractie
Cod producător PSB-502418
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Sursa de tensiune 27.6 V DC/1.8A Pulsar PSB-502418, carcasa metalica

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate