Sursa de tensiune 27,6 V DC/3,5 A Pulsar PSB-1002435, carcasa metalica

În stoc
SKU
SPY-42212
221,66 RON
  • Tensiune de alimentare: 176 - 264 V AC
  • Consum: 0.9 A @ 230 VAC max
  • Putere alimentare: 100 W max
  • Eficienta: 83%
  • Tensiune de iesire: 27.6 V DC/3.5 A
Detalii

Sursa de tensiune 27,6 V DC/3,5 A Pulsar PSB-1002435, carcasa metalica

Marcă: Pulsar Efractie. Cod producător: PSB-1002435.

Specificații tehnice

Tensiune de alimentare176 - 264 V AC
Consum0.9 A @ 230 VAC max
Putere alimentare100 W max
Eficienta83%
Tensiune de iesire27.6 V DC/3.5 A
Incarcare baterie0.5 A sau 1 A max
Protectie la scurt-circuit SCPelectronica
Protectie suprasarcina baterie OLPsiguranta de sticla
Protectie supratensiune OVP> 32 V, recuperare automata
Protectie supradescarcare UVPU < 19 V (±m;5%) - deconectare baterie
Indicator LEDprezenta AC, DC
Temperatura de functionareintre -10°C si +40°C
Umiditate20% - 90% fara condens
Dimensiuni199 x 97 x 42 mm
Greutate0.6 kg
Specificații
Specificații
Marcă Pulsar Efractie
Cod producător PSB-1002435
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Sursa de tensiune 27,6 V DC/3,5 A Pulsar PSB-1002435, carcasa metalica

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate