Sursa de tensiune 27,6 V DC/5,5 A Pulsar PSB-1552455, carcasa metalica

În stoc
SKU
SPY-42213
256,88 RON
  • Tensiune de alimentare: 176 - 264 V AC
  • Consum: 1.4 A @ 230 VAC max
  • Putere alimentare: 155 W max
  • Eficienta: 84%
  • Tensiune de iesire: 27.6 V DC/5.5 A
Detalii

Sursa de tensiune 27,6 V DC/5,5 A Pulsar PSB-1552455, carcasa metalica

Marcă: Pulsar Efractie. Cod producător: PSB-1552455.

Specificații tehnice

Tensiune de alimentare176 - 264 V AC
Consum1.4 A @ 230 VAC max
Putere alimentare155 W max
Eficienta84%
Tensiune de iesire27.6 V DC/5.5 A
Incarcare baterie0.5 A sau 2 A max
Protectie la scurt-circuit SCPelectronica
Protectie suprasarcina baterie OLPsiguranta de sticla
Protectie supratensiune OVP> 32 V, recuperare automata
Protectie supradescarcare UVPU < 19 V (±m;5%) - deconectare baterie
Indicator LEDprezenta AC, DC
Temperatura de functionareintre -10°C si +40°C
Umiditate20% - 90% fara condens
Dimensiuni199 x 110 x 50 mm
Greutate0.7 kg
Specificații
Specificații
Marcă Pulsar Efractie
Cod producător PSB-1552455
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Sursa de tensiune 27,6 V DC/5,5 A Pulsar PSB-1552455, carcasa metalica

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate