Sursa de tensiune 27,6 V DC/5 A Pulsar PSBEN5024C, 2 x 17 Ah/12 V, carcasa metalica

În stoc
SKU
SPY-45529
750,55 RON
  • Tensiune de alimentare: 230 VAC/50 Hz
  • Consum: 1.1 A
  • Putere alimentare: 155 W max
  • Eficienta: 83%
  • Tensiune de iesire: 27.6 V DC/5 A
Detalii

Sursa de tensiune 27,6 V DC/5 A Pulsar PSBEN5024C, 2 x 17 Ah/12 V, carcasa metalica

Marcă: Pulsar Efractie. Cod producător: PSBEN5024C.

Specificații tehnice

Tensiune de alimentare230 VAC/50 Hz
Consum1.1 A
Putere alimentare155 W max
Eficienta83%
Tensiune de iesire27.6 V DC/5 A
Incarcare baterie0.6 A/1.5 A/2.2 A/3 A/li>
Iesire alimentare uz general5 A/27.6 VDC
Iesire alimentare grad 1, 21.4 A/27.6 VDC
Iesire alimentare grad 30.56 A/27.6 VDC
Iesiri tehniceEPS - cadere retea AC, PSU - avarie alimentare, APS - avarie acumulator
Numar acumulatori2 x 17 Ah/12 V
CaracteristicăPanou LED
CaracteristicăCarcasa cu montaj aparent
CaracteristicăInchidere prin insurubare, posibila montare incuietoare
Carcasaplaca de otel DC01 1 mm, neagra
ProtectieSCP, OLP, UVP, OVP, tamper (deschidere si detasare carcasa)
Temperatura de functionareintre -10°C si +40°C
Umiditate20% - 90% fara condens
Dimensiuni400 x 350 x 92 mm
Compartiment baterie380 x 165 x 85 mm
Greutate7.1 kg
Specificații
Specificații
Marcă Pulsar Efractie
Cod producător PSBEN5024C
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Sursa de tensiune 27,6 V DC/5 A Pulsar PSBEN5024C, 2 x 17 Ah/12 V, carcasa metalica

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate