Switch cu 8 porturi Hikvision DS-3E1510P-EI, 20 Gbps, 14.88 Mpps, 4.000 MAC, PoE, cu management

În stoc
SKU
SPY-88442
860,99 RON
  • Numar porturi: 8x Gigabit PoE, 2x Gigabit RJ45
  • Capacitate de comutare: 20 Gbps
  • Rata de transfer a pachetelor de date: 14.88 Mpps
  • Dimensiune tabela adrese MAC: 4000
  • Cache intern: 1.5 Mb
Detalii

Switch cu 8 porturi Hikvision DS-3E1510P-EI, 20 Gbps, 14.88 Mpps, 4.000 MAC, PoE, cu management

Marcă: HikVision. Cod producător: DS-3E1510P-EI.

Specificații tehnice

Numar porturi8x Gigabit PoE, 2x Gigabit RJ45
Capacitate de comutare20 Gbps
Rata de transfer a pachetelor de date14.88 Mpps
Dimensiune tabela adrese MAC4000
Cache intern1.5 Mb
PoE standardIEEE 802.3af, IEEE 802.3at
Porturi PoEde la 1 la 8
Putere maxima/port30 W
Buget total PoE110 W
Mentenanta dispozitivactualizare de la distanta, restabilire parametri initiali, vizualizare autentificari, configurare parametrii retea, import si export configurari, sincronizare timp
Configurare portconfigurare rata, control flux, pornire porturi
Distanta de transmisiepana la 300 m
Configurare PoEPoE watchdog: - porturile de la 1 la 8 cu auto detectare si restartare a camerelor care nu raspund Pornire PoE: Da
Port mirroringDa
Link aggregationstatic link aggregation
Izolare portPorturile in grup izolat nu pot comunica intre ele
VLAN4094 VLAN-uri
STPprotocoale STP si RSTP
Materialmetal
Alimentare54 VDC, 2.22 A
Consum maxim120 W
Consum in standby2.7 W
Temperatura de functionare0°C - +40°C
Umiditate5 % - 95 % RH
Dimensiuni217.6 × 108.5 × 27.6 mm
Greutate1.27 Kg
ReteaNumar porturi: 8x Gigabit PoE, 2x Gigabit RJ45 Capacitate de comutare: 20 Gbps Rata de transfer a pachetelor de date: 14.88 Mpps Dimensiune tabela adrese MAC: 4000 Cache intern: 1.5 Mb Alimentare PoE: PoE standard: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at Porturi PoE: de la 1 la 8 Putere maxima/port: 30 W Buget total PoE: 110 W Software: Mentenanta dispozitiv: actualizare de la distanta, restabilire parametri initiali, vizualizare autentificari, configurare parametrii retea, import si export configurari, sincronizare timp Configurare port: configurare rata, control flux, pornire porturi Distanta de transmisie: pana la 300 m Configurare PoE: PoE watchdog: - porturile de la 1 la 8 cu auto detectare si restartare a camerelor care nu raspund Pornire PoE: Da Port mirroring: Da Link aggregation: static link aggregation Izolare port: Porturile in grup izolat nu pot comunica intre ele VLAN: 4094 VLAN-uri STP: protocoale STP si RSTP General: Material: metal Alimentare: 54 VDC, 2.22 A Consum maxim: 120 W Consum in standby: 2.7 W Temperatura de functionare: 0°C - +40°C Umiditate: 5 % - 95 % RH Dimensiuni: 217.6 × 108.5 × 27.6 mm Greutate: 1.27 Kg
Specificații
Specificații
Marcă HikVision
Cod producător DS-3E1510P-EI
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Switch cu 8 porturi Hikvision DS-3E1510P-EI, 20 Gbps, 14.88 Mpps, 4.000 MAC, PoE, cu management

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate