Switch PoE cu 24 porturi HikVision HiLook NS-0326P-230(B), 10/100 Mbps, 8.8 Gbps, 6.547 Mpps, MAC 4K, fara management

În stoc
SKU
SPY-90460
746,00 RON
  • Porturi: 24 x PoE RJ45 10/100 Mbps
  • Tabel adrese MAC: 4K
  • Capacitate comutare: 8.8 Gbps
  • Rata forwarding: 6.547 Mpps
  • Cache intern: 2.75 Mbits
Detalii

Switch PoE cu 24 porturi HikVision HiLook NS-0326P-230(B), 10/100 Mbps, 8.8 Gbps, 6.547 Mpps, MAC 4K, fara management

Marcă: HikVision HiLook. Cod producător: NS-0326P-230(B).

Specificații tehnice

Porturi24 x PoE RJ45 10/100 Mbps
Tabel adrese MAC4K
Capacitate comutare8.8 Gbps
Rata forwarding6.547 Mpps
Cache intern2.75 Mbits
Tip porturiFull duplex, MDI/MDI-X adaptiv
StandardIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Standard PoEIEEE 802.3af, IEEE 802.3at
Buget PoE230 W
Putere maxima port PoE30 W
Temperatura de operare-10°C - 55°C
Alimentare100 - 240 VAC, 50/60 Hz, Max. 4 A
MaterialMetal
ProtectieSupratensiune 6 kV
Dimensiuni335 x 44.5 x 226 mm
Greutate2.55 kg
Specificații
Specificații
Marcă HikVision HiLook
Cod producător NS-0326P-230(B)
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Switch PoE cu 24 porturi HikVision HiLook NS-0326P-230(B), 10/100 Mbps, 8.8 Gbps, 6.547 Mpps, MAC 4K, fara management

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate