Switch rackabil Gigabit cu 24 porturi Omada TP-Link SG5428X, 4× 1/10 Gbps SFP+, MAC 16K, 128 Gbps, cu managememt

În stoc
SKU
SPY-94994
2.598,88 RON
  • Alimentare: 100-240 V~ 50/60 Hz
  • Consum maxim: 19.6 W (220V/50Hz @ 25°C), 19.9 W (110V/60Hz @ 25°C)
  • Dizipare maxima de caldura: 66.87 BTU/hr (220V), 67.86 BTU/hr (110V)
  • Consum in standby: 9.0 W (220V), 8.9 W (110V)
  • Ventilatoare: Fara ventilatoare (fanless)
Detalii

Switch rackabil Gigabit cu 24 porturi Omada TP-Link SG5428X, 4× 1/10 Gbps SFP+, MAC 16K, 128 Gbps, cu managememt

Marcă: TP-LINK. Cod producător: SG5428X.

Specificații tehnice

Alimentare100-240 V~ 50/60 Hz
Consum maxim19.6 W (220V/50Hz @ 25°C), 19.9 W (110V/60Hz @ 25°C)
Dizipare maxima de caldura66.87 BTU/hr (220V), 67.86 BTU/hr (110V)
Consum in standby9.0 W (220V), 8.9 W (110V)
VentilatoareFara ventilatoare (fanless)
Protectie la supratensiunePort servicii: ±6 kV comun, Port alimentare: ±4 kV
Protectie ESDAer: ±15 kV, Contact: ±8 kV
MTBF519,543 ore @ 25°C
Dimensiuni440 × 180 × 44 mm
MontareRackmount
Temperatura de functionare-5°C pana la 45°C
Umiditate10% - 90% RH, fara condens
Interfata24× 10/100/1000 Mbps RJ45, 4× 1/10 Gbps SFP+ sloturi
Porturi consola1× RJ45, 1× USB Type-C
Porturi USB1× USB 2.0
Memorie flash1× 4 MB Nor, 1× 512 MB NAND
Memorie DRAM2 GB DDR4
ProcesorDual-Core ARM @1.2GHz
Capacitate de comutare128 Gbps
Largime de banda de redirectionare64 Gbps
Rata de transmitere a pachetelor95.23 Mpps
Tabel adrese MAC16 K
Buffer pachete12 Mbit
Port de stivuireSlot SFP+ 10G (toate porturile uplink pot fi folosite pentru stacking)
Largime de banda stackingPana la 80 Gbps (4 porturi stacking)
Modele compatibile pentru stackingSG5428X, SG5428XMPP, SG5452X, SG5452XMPP
Metoda de transmisieStore and Forward
Cadru Jumbo9 KB
Configurare portViteza si duplex, control flux 802.3x, jumbo frame 1518-9216 KB
Port mirroringIngress, Egress, RSPAN
Securitate portMod invatare: Dinamic, Static, Permanent, Sticky; Max 64 MAC per port
Izolare portDa
Detectie loopbackAlert, pe port sau pe VLAN
LAG64 grupuri, pana la 8 porturi per grup, LACP 802.3ad
Algoritm hashSRC/DST MAC, SRC/DST IP
VLAN802.1Q 4K, MAC VLAN 60, Protocol VLAN, QinQ 256, Private VLAN, GVRP
Multicast2000 grupuri, IGMP Snooping v1/v2/v3, MLD Snooping, MVR
STPSTP, RSTP, MSTP (16 instante), Protectii BPDU, TC, Root, Loop
LLDPInformatii locale si vecine, LLDP-MED
ERPS16 inele
Interfete IPv4/IPv6128 (partajate)
Rute staticeIPv4: 512, IPv6: 128
Rute gazdaIPv4: 1024, IPv6: 890
ARP static/dinamic512 / 2000
ND3600
DHCPServer 64 pool-uri, 8000 lease-uri, 1000 legaturi manuale, Relay, DHCPv6
OSPFOSPFv2 4 procese, OSPFv3 1 instanta
RIPRIPv1/v2, RIPng
Clase de prioritate8 cozi, Port Priority, 802.1P, DSCP/ToS
Moduri programare coziSP, WRR, SP+WRR
Control latime de bandaLimitare Ingress/Egress, 64kbps grade
Storm Controlkbps/ratio, Broadcast, Multicast, Unicast necunoscut
Voice VLAN64 intrari OUI
IP-MAC Binding1024 intrari, DHCP Snooping, ARP Scan
IPv6-MAC Binding1024 intrari, DHCPv6 Snooping, ND Snooping
ARP Inspection1024 intrari, Detectare si Protectie ARP
ND Detection1024 intrari, Detectare ND
IP Source Guard127 intrari, pe baza de IP sau IP+MAC
IPv6 Source Guard127 intrari, pe baza de IPv6 sau IPv6+MAC
RA Guard30 intrari
DoS DefendScan SYNFIN, Ping Flood, SYN Flood
802.1xPort/MAC Based, PAP, EAP-MD5, EAP-TLS, EAP-TTLS, PEAP, RADIUS, VLAN vizitator
AAASuport TACACS+, RADIUS
ACLIPv4/IPv6/MAC ACL, actiuni: permit, deny, mirror, redirect, QoS remark
Monitorizare sistemCPU, memorie
sFlowDa
SNMPv1/v2c/v3, Trap, Inform, RMON
MIB-uri suportateMIB II, Bridge MIB, Ethernet Interface MIB, RMON, TP-Link Private MIB
Jurnal sistemAfisare, filtrare, export, salvare flash, server extern
DiagnozaTest cablu, Ping, Traceroute IPv4/IPv6
Economisire energieIEEE 802.3az EEE
Comanda vizualizare configuratieshow running config (Telnet)
ConfigurareImport, Export, Editare fisiere
CompatibilitateOmada SDN Controller pentru management centralizat
Specificații
Specificații
Marcă TP-LINK
Cod producător SG5428X
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Switch rackabil Gigabit cu 24 porturi Omada TP-Link SG5428X, 4× 1/10 Gbps SFP+, MAC 16K, 128 Gbps, cu managememt

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate